Trocal 76 MD

Jūsų langas ateičiai! Trocal 76 MD yra moderni ir geriausia savo klasėje PVC langų ir durų sistema.

Aukščiausia kokybė, išmatuojamas energijos sąnaudų taupymas, optimali apsauga nuo triukšmo ir įsilaužimo, bei įvairios išorinio paviršiaus formavimo galimybės įrodo sistemos pranašumą. Pasirinkę Trocal 76 MD langus, jūs priimate teisingą sprendimą ir pagerinate savo gyvenimo kokybę.

Novatoriškas Trocal 76 MD dizainas leidžia integruoti modernius trigubo stiklo paketus, kurių storis iki 48 mm, ir įvairius funkcinius stiklus. Išmanios tvirtinimo technikos dėka profesionalus surinkimas atliekamas greitai, efektyviai ir be didelių pastangų. Keisti senus langus naujais – vienas malonumas.

Trocal 76 MD lango savybės

Šilumos varža

iki 0,77 Uw

Garso izoliacija

32 dB

Vandens pasipriešinimas

iki 9A klasės

Garantija

5 metų garantija jungiamosioms detalėms standartiškai, 5 metai profiliui

Trocal profilio spalvos 

salamander-gE76-MD

Šilumos varžaiki 0,77 Uw
Kameros6
Sandarinimo tarpinės3
Vandens pasipriešinimas9A
Atsparumas vėjo apkrovaiC5
Oro pralaidumas4
Apsaugos įtaisų laikomoji galia350 N
Saulės spinduliuotės koeficientas (g)51
Šviesos pralaidumas71

salamander-gE76-MD

Trocal 76 MD AluClip sujungia daugybę privalumų viename gabale.

Dėl aliuminio dangos galima pasiekti unikalų dizaino efektą. Klasikinis, nenuplaunamas langų dizainas su uždengtais aliuminio profiliais. Didesnė šilumos izoliacija lyginant su aliuminio langais. Išorė atrodo kaip aliuminis, vidus – kaip natūralus šiltai baltas PVC. Beveik neribotos spalvų galimybės.

salamander-gE76-MD

60 mm renovacija

Renovuojami langai yra idealus sprendimas keičiant senus langus. Tai leidžia išvengti daug laiko reikalaujančios ir brangios renovacijos. Pakanka nuimti varčias, fiksuotus įvores ir apkaustus. Rėmai, kuriuos tradicinėmis technologijomis tektų išplėšti, iš vidaus visiškai uždengti renovacijos peleku.

Tokio tipo renovuojamo lango montavimas daro jį geriausiu, o dažnai ir vieninteliu sprendimu, skirtu naudoti istoriniuose pastatuose. Renovacija leidžia įstatyti naują langą su labai gerais šiluminiais ir akustiniais parametrais ir tuo pačiu sumažina fasado elementų pažeidimo riziką.

Sunku išsirinkti savo namams tinkamus langus? Mes Jums padėsime!