Tinklelis - rėmelis 

Tai vienas iš tų gaminių, kuris, šylant orams, sulaukia didžiausio susidomėjimo. Tinklelis pagamintas iš labai tankaus tinklo, kuris sulaiko ne tik vabzdžius, bet ir pūkus ar lapus. Rėmelio kraštuose sumontuoti kabliukai, kurių pagalba rėmelis pritvirtinama prie rėmo. Pritvirtinus rėmelį nevaržomai galima atversti ir atidaryti langą.

Tinklelis - roletas

Tai vienas iš universaliausių sprendimų. Šie tinkleliai gali būti montuojami tiek ant langų, tiek ant durų, tiek ant stoglangių. Tinklelių apatiniame profilyje yra įmontuoti šepetėliai, kurie nepalieka jokių plyšių.

Didžiausias tinkelių - roletų privalumas yra tas, kad jų nereikia ne sezono metu išimti (išmontuoti) ir ieškoti vietos sandėliavimui. Jie ne sezono metu tiesiog atitraukiami ir saugiai peržiemoja kasetėje.

Tinklelis - durys

Tai stabilios ir tvirtos konstrukcijos, o šių durų tinkleliai ypač patvarūs ir ilgaamžiai. Tinka visų tipų lauko, ar balkono durims. Durų rėmeliai montuojami ant vyrių, todėl prireikus gali būti laisvai nuimami ir vėl uždedami. Patogių vyrių pagalba durų nereikia uždarinėti, nes vyriai yra su automatinio užsidarymo sistema.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį