Aliuminės durys, tai pasiūlymas išrankiausiems vartotojams. Dėl šiuolaikinių techninių sprendimų ir dizaino jos gali būti ne tik funkcionalus ir patvarus įėjimas į namą, bet ir jo vitrina bei puošmena.

Konstrukcija paremta MB-70, MB-86 ir MB-104 Passive termoizoliuotomis aliuminio sekcijomis, kurios yra technologiškai pažangiausios šiuo metu ALUPROF siūlomos durų sistemos. Profilis pritaikytas jungti su specialiais užpildais, kurie yra lygiai su rėmo paviršiumi. Juos galima klijuoti prie atraminių profilių iš vienos arba abiejų pusių. Galimybė naudoti paslėptus vyrius papildomai padidina estetinę durų vertę.

Dėl to, kad MB-70, MB-86 ir MB-104 pasyviosios sistemos yra laikančiosios konstrukcijos, lengvi, tačiau tvirti ir atsparūs aliuminio profiliai yra keturių konstrukcijų variantų (ST, SI, SI+ ir AERO) bei trijų derinių. Durys turi labai aukštą vandens ir oro sandarumą bei puikią šilumos ir garso izoliaciją. Tai turi realios įtakos ir komfortui pastato viduje, ir jo naudojimo išlaidoms.

Aliuminių durų savybės

Galimi profiliai

MB-70, MB-86 ir MB-104 pasyvus

Dizainas

Medžio lukšto, RAL spalvų, stiklo plokščių pasirinkimas.

Šilumos varža

U D nuo 0,44 W/(m 2 K)

Garantija

2 metų garantija furnitūrai standartiškai, 10 metų profiliui

Katalogas

Sunku išsirinkti savo namams tinkamas duris? Mes Jums padėsime!

Gaukite durų kainos pasiūlymą

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį