MANO NAMUKAS - kokybiški langai Jūsų namams!

   MANO NAMUKAS - tai įmonė, kuri yra sukaupusi ilgametę patirtį langų, durų, garažo vartų ir kitų gaminių gamyboje, bei jų montavime. Įmonėje  dirbantys specialistai visada pasiūlys praktiškus ir ilgaamžius sprendimus Jūsų namams. Lietuvos ir užsienio klientai mumis pasitiki jau daugiau nei 20 metų.

  Per ilgametę sukauptą patirtį savo klientams rekomenduojame ir parenkame geriausius, bei energiškai efektyviausius langus. Energiškai efektyvūs plastikiniai langai ne tik išsaugo ir namuose sulaiko šilumą, bet ir atitinka vėdinimo, įsilaužimo prevencijos bei aukščiausius garso izoliacijos kriterijus.

Siekiant tikslo - svarbiausiai pasiruošimas

     Mano Namukas komanda puikiai atlieka savo namų darbus ir analizuoja kaip padaryti kiekvieną klientą dar laimingesniu, tokiu kuris nebijotų pasigirti kur pirko langus ar duris ir mielai rekomenduotų mus savo pažįstamiems. Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus!

   Konsultuojame, matuojame ir prekes pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje. Iš anksto suderinus laiką galime atvykti ir savaitgaliais. Jūsų patogumui objekte galime sudaryti ir pasirašyti gaminių ar paslaugų pirkimo sutartį, sutvarkyti mokėjimo dokumentus. Teikiame prekybos išsimokėtinai paslaugas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį