Aluron AS 178HS

Sistema AS 178HS – tai inovatyvių sprendimų ir modernaus dizaino derinys, sukuriantis naujos kartos pakeliamų ir stumdomų durų sistemą. Sistema leidžia pastatyti didelius kilnojamus terasinius stiklus su žemu ir šiltu slenksčiu.

Jo konstrukcijos mechanizmai leidžia saugiai ir patogiai slysti sunkias varčias rankiniu būdu arba automatiškai. Naudojant patikimų tiekėjų furnitūrą galima patogiai slysti net ir labai sunkias varčias.

Standartiškai naudojama ANTI-BI-METAL technologija užtikrina ilgaamžiškumą ir tinkamą veikimą nepaisant didelių temperatūrų skirtumų patalpos viduje ir išorėje, o plokščios durų snapelio skląsčiai garantuoja vartotojo estetiką ir saugumą.Svarbus šio sprendimo privalumas – tai, kad jis neužima vidaus erdvės ir puikiai tinka bet kokiam išdėstymui. Naujoviška konstrukcija leidžia pasiekti aukščiausius šilumos izoliacijos parametrus.

Sistemoje AS 178HS galima visiškai uždengti karkasą apšiltinimo sluoksnyje, o tai leidžia pabrėžti fasado dekoratyvines savybes ir suteikia pastatui individualumo ir savitumo.

Aluron AS 178HS savybės

Šilumos varža

U d nuo 0,7 W/ m2K

Atsparumas vandeniui

Tai yra 1350 Pa

Oro pralaidumas

4 klasė

Garantija

2 metų garantija furnitūrai standartiškai, 5 metai profiliui

salamander-gE76-MD

Gylis78 mm
Maksimalus stiklo paketo storis
59 mm
Didžiausias konstrukcijos aukštis3300 mm
Maksimalus kilnojamos varčios svoris400 kg
Šilumos izoliacija Udnuo 0,7 W m2K
Atsparumas vėjo apkrovai
C3/B3
Atsparus vandeniui
Tai yra 1350 Pa
Oro pralaidumas4 klasė

Sunku išsirinkti savo namams tinkamą produktą? Mes Jums padėsime!