SKT viršuje montuojami roletai

SKT roletai gali būti naudojami tiek naujai statomuose pastatuose, tiek modernizuojant esamus pastatus keičiant langų stalių.

Viršuje montuojama roletų sistema pasižymi tiesioginiu roletų dėžės montavimu ant lango rėmo, naudojant atitinkamą prisitaikantį profilį. Šie profiliai tinka daugumai langų ar durų rėmų profilių, medinių, aliuminio ir PVC stalių. Šios dėžės pagamintos iš labai geros kokybės PVC elementų, o jų vidus papildomai apšiltintas, taip padidinant šilumos izoliaciją. Aluprof viršuje montuojama roletų sistema SKT Opoterm gavo garsaus tyrimų centro IFT Rosenheim sertifikatą šiluminio pralaidumo srityje. Bandymai atlikti dėžėms su EPS (Neopor) izoliacine medžiaga, remiantis šiuo metu galiojančiais standartais ir skaičiavimo metodais. Gauti labai geri parametrai, pvz., dėžė SKT 230/170 su integruotu tinkleliu nuo uodų gavo Usb koeficientą = 0,73 W/(m²K), o tai svarbu išlaikant aukštą sistemos apviją, leidžiančią uždengti didesnius stiklus. Sistema taip pat siūlomas variantas su siaurais kreiptuvais iš ekstruzinio aliuminio maxi ir mini profiliams, kurie leidžia papildomai izoliuoti rėmą, o tai sumažina šilumos nuostolius.

Pastatuose su labai plonomis sienomis ir be plėtros galimybių, galima naudoti variantą su vadinamuoju. suapvalintas šoninis profilis. Tai labai estetiškas sprendimas, kuris tikrai tiks bet kokiame interjere. Šis sprendimas labai paplitęs Prancūzijos rinkoje.

Sunku išsirinkti savo namams tinkamą produktą? Mes Jums padėsime!