blueEvolution 92 MD

Tai ateities sistema iš „Salamander“. „blueEvolution“ profilis, kurio gylis yra net 92 mm. Jis sujungia puikų energijos taupymą ir aukščiausio lygio novatorišką sandarinimo technologiją.

Idealiai tinka pasyviems namams. Naudojant specialiai optimizuotas rėmo ir varčios konstrukcijas su izoliuojančiu trigubu stiklu – sumažinsite šilumos nuostolius. Tai teigiamai veikia jūsų piniginę!

blueEvolution 92 MD prideda visiškai naują energijos taupymo dimensiją. Centrinis sandariklis leidžia pagerinti jūsų langų šilumines ir akustines savybes. Išradinga sandarinimo sistema papildomai užtikrina patikimą apsaugą nuo oro sąlygų. Šis profilis suteikia jūsų namams jaukumo ir suteikia išskirtinio komforto jausmą bet kuriuo metų laiku.

BlueEvolution 92 MD lango savybės

Šilumos varža

iki 0,74 Uw

Garso izoliacija

32 dB

Vandens pasipriešinimas

iki 9A klasės

Garantija

5 metų garantija jungiamosioms detalėms standartiškai, 5 metai profiliui

Salamander profilio spalvos 

salamander-gE76-MD

Šilumos varžaiki 0,74 Uw
Kameros6
Sandarinimo tarpinės3
Vandens pasipriešinimasiki 9A klasės
Atsparumas vėjo apkrovaiC4
Oro pralaidumas4
Apsaugos įtaisų laikomoji galia350 N
Saulės spinduliuotės koeficientas (g)51
Šviesos pralaidumas71

salamander-gE76-MD

35 mm renovacija

Renovuojami langai yra idealus sprendimas keičiant senus langus. Tai leidžia išvengti daug laiko reikalaujančios ir brangios renovacijos. Pakanka nuimti varčias, fiksuotus įvores ir apkaustus. Rėmai, kuriuos tradicinėmis technologijomis tektų išplėšti, iš vidaus visiškai uždengti renovacijos peleku.

Tokio tipo renovuojamo lango montavimas daro jį geriausiu, o dažnai ir vieninteliu sprendimu, skirtu naudoti istoriniuose pastatuose. Renovacija leidžia įstatyti naują langą su labai gerais šiluminiais ir akustiniais parametrais ir tuo pačiu sumažina fasado elementų pažeidimo riziką.

Sunku išsirinkti savo namams tinkamas duris? Mes Jums padėsime!

Gaukite durų kainos pasiūlymą

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį